O nas -

Aktualności

W tej sekcji mogą Państwo znaleźć informacje o najnowszych propozycjach sklepu Lazienkaplus. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, zarówno pod względem produktowym, jak i w zakresie różnorodnych usług czy udogodnień dla Klienta. Nieustannie też śledzimy trendy w projektowaniu łazienek, oferty produktowej marek polskich i światowych z branży armatura i wyposażenie łazienek. Dlatego też pragniemy na bieżąco Państwa informować o wszelkich nowościach – zarówno w naszym sklepie, jak i na rynku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.
Informujemy, że w dniu 12.05.2017 r. (piątek) magazyn, punkt odbiorów osobistych w Jaryszkach k. Poznania oraz salon będą czynne tylko do godziny 14:00. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie informujemy, że 24h na dobę można składać zamówienia w naszym sklepie www.lazienkaplus.pl.
Informujemy, że w dniach 07-08.04.2017 r. (piątek-sobota) magazyn, punkt odbiorów osobistych w Jaryszkach k. Poznania oraz salon będą nieczynne z powodu inwentury. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie informujemy, że 24h na dobę można składać zamówienia w naszym sklepie www.lazienkaplus.pl.
Miło nam poinformować, że sklep Łaziekaplus.pl już po raz drugi został wyróżniony tytułem „Dobrej Marki 2017”!
Informujemy, że w okresie od 24.12.2016 do 07.01.2017 zmianie ulegają godziny pracy magazynu, punktu odbioru osobistego w Jaryszkach, salonu oraz Biura Obsługi Klienta.
Z radością informujemy, że w tegorocznej edycji Rankingu Zaufanych Opinii Łazienkaplus.pl zajęła 2. miejsce w kategorii Budowa i ogród!
Informujemy, iż ze względu na Ogólnopolski Strajk Kobiet w dniu dzisiejszym tj. 3.10.2016 r. mogą nastąpić problemy z kontaktem z naszą infolinią. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy
Oferta promocyjna - październik 2017