O nas -

Aktualności

W tej sekcji mogą Państwo znaleźć informacje o najnowszych propozycjach sklepu Lazienkaplus. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, zarówno pod względem produktowym, jak i w zakresie różnorodnych usług czy udogodnień dla Klienta. Nieustannie też śledzimy trendy w projektowaniu łazienek, oferty produktowej marek polskich i światowych z branży armatura i wyposażenie łazienek. Dlatego też pragniemy na bieżąco Państwa informować o wszelkich nowościach – zarówno w naszym sklepie, jak i na rynku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.
Firma Łazienkaplus.pl z ogromną przyjemnością i wielkim sercem wsparła tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która zagrała już 26 raz.
Z przyjemnością informujemy, że sklep Łazienkaplus.pl po raz pierwszy otrzymał nagrodę ,,Super Marka – jakość, zaufanie, renoma” w kategorii sklepy internetowe z branży dom i ogród.
Informujemy, że w okresie od 23.12.2017 do 06.01.2018 zmianie ulegają godziny pracy magazynu, punktu odbioru osobistego w Jaryszkach, salonu oraz Biura Obsługi Klienta.
W tegorocznej - ósmej już edycji Rankingu Zaufanych Opinii nasza firma po raz kolejny otrzymała 2. miejsce w kategorii Budowa i ogród.
Informujemy, że w dniu 12.05.2017 r. (piątek) magazyn, punkt odbiorów osobistych w Jaryszkach k. Poznania oraz salon będą czynne tylko do godziny 14:00. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie informujemy, że 24h na dobę można składać zamówienia w naszym sklepie www.lazienkaplus.pl.
Informujemy, że w dniach 07-08.04.2017 r. (piątek-sobota) magazyn, punkt odbiorów osobistych w Jaryszkach k. Poznania oraz salon będą nieczynne z powodu inwentury. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie informujemy, że 24h na dobę można składać zamówienia w naszym sklepie www.lazienkaplus.pl.
Oferta promocyjna - marzec 2018