| Marka: | ACO |
| Seria: | ShowerDrain S+ |
| Rodzaj: | liniowy |
| Długość: | 80 cm |
| Kolor: | stal |
| Kod EAN: | 4002626898159 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 10 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,70 kg |
Odpływy liniowe prysznicowe
ACO ShowerDrain S+ profil odpływu liniowego 80 cm z rusztem stal nierdzewna 9010.51.01
Nr Kat. 90105101
Pytania





