| Marka: | Roca |
| Seria: | Meridian-N |
| Dłuższy bok: | 75 cm |
| Krótszy bok: | 46 cm |
| Typ: | Klasyczna, Z blatem |
| Kształt: | Inna |
| Otwór na baterie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Przelew: | tak |
| Kod EAN: | 8414329777949 |
| Wymiary z opakowaniem: | 17 x 49 x 76 cm |
Umywalki
01 Roca Meridian-N umywalka asymetryczna 75x46 cm A32724L000
Nr Kat. A32724L000
01 Roca Meridian-N umywalka asymetryczna 75x46 cm A32724L000
Nr Kat. A32724L000





