Kompletny zestaw 5w1

System Rapid SL daje ci wolność zaprojektowania idealnej łazienki oferując bezpieczny i szybki sposób instalacji podwieszanych umywalek, bidetów, pisuarów i toalet.

Zestaw podtynkowy GROHE Rapid SL 5w1 to unikalny produkt na rynku. W jednym opakowaniu otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu stelaża w Twojej łazience.
  • Stelaż podtynkowy
  • Grohe Fresh
  • Przycisk spłukujący
  • Uszczelka wygłuszająca
  • Kątowniki ścienne

Stelaże Rapid SL

Podwieszane urządzenia sanitarne to nowoczesne i modne rozwiązanie. Stanowią one ulubione rozwiązanie właścicieli mieszkań, dla których liczy się styl, zastępując niezgrabne umywalki na stopce i toalety w starym stylu, z muszlą połączoną ze zbiornikiem. Nawet najmniejsza łazienka wyda się optycznie większa, ponieważ przestrzeń podłogi pozostaje otwarta, a sprzątanie staje się szybsze i prostsze.

Technologie GROHE

GROHE EcoJoy®
Świadome, ekonomiczne korzystanie z energii i zasobów, jest nie tylko wyzwaniem, ale i powodem do satysfakcji. Dlatego nasz wysiłek i pomysłowość kierujemy na dopracowanie systemów przyjaznych środowisku. Technologia GROHE EcoJoy pozwala zredukować zużycie wody i od dawna jest integralną częścią naszych stelaży podtynkowych. Przyciski spłukujące, wysposażone są w program inteligentnego zużycia wody. Element systemów sanitarnych oszczędzajacych wodę posiada funkcję start/stop i mozliwość podwójnego spłukiwania: małego lub dużego, co daje szansę wyselekcjonowania preferowanego sposobu spłukiwania, według indywidualnych potrzeb.
GROHE Whisper®
Zawór napełniający GROHE Whisper został specjalnie zaprojektowany dla zapewnienia cichego napełniania spłuczki. Podczas napełniania jej, głośność nie przekracza 20dB. Rozwiązanie to pozwala zainstalować stelaż GROHE nawet na ścianie przylegającej do sypialni, zapewniając komfort domownikom.
GROHE QuickFix®
Aby umożliwić szybką i łatwą instalację nasze stelaże wyposażone są w technologię GROHE QuickFix®. W praktycznym teście, przeprowadzonym przez niezależną instytucję, stelaż toaletowy Rapid SL uzyskał najlepszy wynik w kategorii szybkość instalacji w porównaniu z produktami innych wiodących producentów.
Stelaż podtynkowy do WC ściennego Grohe Rapid SL 38528 001
Montażprzyścienny lub w ścianie szkieletowej; pionowy lub poziomy
Rozstaw śrub180/230 mm
Material kolanka odpływowegoPolietylen DN80
Kształtka redukcyjnaDN 80/100
SpłuczkaGD 2, 6-9l
Zawór odpływowypneumatyczny, z 3 funkcjami: 2-pojemn., Start/Stop lub bez przerywania
Przyłącze wodneze strony lewej, prawej, od tyłu lub od góry
Klasa głośnościI
GwarancjaPobierz warunki gwarancji (PDF)
Zestaw adaptacyjny Grohe Fresh 38796 000
Wymiary156 x 197 mm
Rama montażowaz funkcją otwierania
GwarancjaPobierz warunki gwarancji (PDF)
Przycisk spłukujący Grohe Skate Cosmopolitan 38732 000 chrom błyszczący
Powłoka chromowaGROHE StarLight®
Obsługiwane zawory spłukującepneumatyczny zawór AV1
Montażpionowy i poziomy
Wymiary156 x 197 mm
MateriałABS
GwarancjaPobierz warunki gwarancji (PDF)
Uszczelka wygłuszająca Grohe Rapid SL 37131 000
Wymiary156 x 197 mm
GwarancjaPobierz warunki gwarancji (PDF)
Kątownik ścienny Grohe Rapid SL 38558 00M
Regulacja głębokościod 13cm do 23cm
GwarancjaPobierz warunki gwarancji (PDF)