| Marka: | Globo |
| Seria: | Bowl+ |
| Długość: | 50 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kod EAN: | 8030963035896 |
Miski WC
Globo Bowl+ miska WC wisząca BPS03.BI
Nr Kat. BPS03BI
Globo Bowl+ miska WC wisząca BPS03.BI
Nr Kat. BPS03BI





