Multirabaty! Taniej nawet -25%,-50% i -75%!

Multirabaty! Taniej nawet -25%,-50% i -75%!

Koniec promocji za:

Sprawdź

Funkcjonalne zestawy prysznicowe i akcesoria o unikatowym nowoczesnym wyglądzie znakomicie sprawdzą się w Twojej łazience !

 

Twój komfort to dla nas priorytet - dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanych w naszych produktach codzienna kąpiel będzie prawdziwą chwilą odprężenia.

 

Szeroki asortyment pozwoli na wybór produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Poznaj nasze produkty!

TREVI 
Zestaw natryskowy z baterią termostatyczną

Elegancki zestaw natryskowy, który ozdobi każdą łazienkę! Doskonale odnajdzie się w nowoczesnej strefie prysznica urządzonej w minimalistycznym stylu. Dostępny w kolorach: chrom i czerń.

Poznaj jego zalety!

Efektowna deszczownia posiada stalową głowicę talerzową SLIM o średnicy 30 cm, która gwarantuje przyjemny relaks w strugach deszczu. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia talerza deszczowni możliwe jest dopasowanie strumienia wody do indywidualnych potrzeb.

Drążek o regulowanej długości pozwala na ustawienie głowicy na optymalnej wysokości, aby z kąpieli komfortowo korzystała nawet bardzo wysoka osoba. Regulowana wysokość mocowania do ściany ułatwia montaż zestawu, umożliwiając np. wykorzystanie istniejących już otworów w płytkach.

Wygodna rączka natrysku posiada trzy opcje strumienia: deszcz, masaż oraz mieszany. Dodatkowo została wyposażona w funkcję easy clean zapobiegającą osadzaniu się kamienia wapiennego.

Bateria termostatyczna została wyposażona w funkcję blokady gorącej wody, która chroni przed poparzeniem i zapewnia stała temperaturę wody na poziomie 38 stopni.

Zobacz więcej

ALGEO SQUARE 
Deszczownia z natryskiem i baterią wannową

Zestaw w nowoczesnym, uniwersalnym stylu, bateria wannowa z deszczownicą i rączką natryskową. Wyposażona w regulator ceramiczny charakteryzuje się wyrazistymi geometrycznymi kształtami razem z chromowanym wykończeniem tworzy spójną elegancka całość. Z tym zestawem możesz cieszyć się komfortową kąpielą 2w1 – prysznic i wanna w jednym!

Poznaj jego zalety!

Duża elegancka kwadratowa deszczownica sprawi, że strefa Twojego prysznica będzie prezentować się niezwykle nowocześnie. Dzięki regulacji kąta nachylenia natrysku, możliwe jest dostosowanie strumienia wody do indywidualnych preferencji użytkownika.

Bateria z przełącznikiem posiada trzy możliwości: prysznica z deszczowni, natrysku z zestawu punktowego oraz przełączenia na cylindryczną wylewkę wannową. Dzięki temu możliwe jest wygodne korzystanie z kąpieli 2w1 – prysznic i wanna.

Zestaw ten dodatkowo został wyposażony w możliwość regulacji drążka w pionie oraz w poziomie pozwalając na ustawienie go w optymalnej wysokości i odległości od ściany.

Kwadratowa forma rączki natrysku została idealnie dopasowana do reszty zestawu. Wyposażona w funkcję easy clean dzięki, której łatwo usunąć zalegający osad wapienny. Co więcej posiada aż trzy funkcje typów strumienia wody: deszcz, masaż, mieszany dzięki czemu Twoja codzienna kąpiel stanie się prawdziwym rytuałem relaksu.

Zobacz więcej

Dowiedz się więcej o marce Ferro

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

Nasza infolinia: 61 899 55 00

Nasze nagrody

Wszystkie

Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!

award23
mark2019
trusted
award20
ceneo
quality

Odbiór zamówienia w 1986 miastach!