• Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza już ponad pół miliona zadowolonych Klientów, którzy zaufali nam do tej pory.
 • Kupuj bez ryzyka

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Natychmiastowa wysyłka

  Ponad 50 000 artykułów od ponad 130 producentów dostępnych od ręki w naszym magazynie.
 • 97% zadowolonych klientów

  Wg niezależnego serwisu opinii Opineo.pl aż 97% Klientów poleciło nas po dokonaniu zakupu.
Bateria prysznicowa TE 032 532,99

Zawsze idealna woda

Obsługa baterii odbywa się za pomocą intuicyjnych pokręteł. Jedno z nich pozwala ustawić oczekiwaną temperaturę wody i w razie potrzeby ją zmienić; drugie odpowiada za regulację strumienia. Dzięki temu woda wypływająca z baterii od pierwszych chwil prysznica spełnia indywidualne oczekiwania użytkownika.
Bateria prysznicowa TE 072 551,98

Bezpieczeństwo dla dzieci

Pokrętło do ustawienia temperatury wody wyposażone jest w dodatkową funkcję blokady. Pozwala ona zapamiętać ustawioną temperaturę i uniemożliwia nagłą zmianę wodę na cieplejszą, niż 38 stopni. Minimalizuje to ryzyko oparzenia, co ma szczególne znaczenie dla rodzin z dziećmi.
Kolumna prysznicowa TE 091 1 314,32

Oszczędność wody i energii

Dzięki termostatowi nie musisz każdorazowo ustawiać ciepłej wody. Automatycznie i niemal natychmiast po uruchomieniu prysznica, strumień osiąga ustawioną temperaturę. Pozwala to zaoszczędzić czas dotychczas spędzany na regulowaniu i zminimalizować ilość utraconej wody. To także korzyść finansowa.
Bateria prysznicowa TE 082 695,99

Stała temperatura wody

Bateria termostatyczna utrzymuje temperaturę na stałym poziomie, niezależnie od tego, ilu domowników w danym momencie korzysta z wody. Dostosowuje się także do nagłych zmian ciśnienia wody, a w przypadku nagłego braku wody zimnej, natychmiast zamyka także dopływ wody gorącej.
Bateria prysznicowa podtynkowa X070095 742,99
5 lat gwaranacjii na wszystkie baterie termostatyczne Ravak
5 lat gwarancji
Bateria prysznicowa TE 023 849,99