GROHE Rapido E
GROHE Rapido T

Funkcjonalny minimalizm

Poznaj kolekcję Rapido, która umożliwi Ci łatwy montaż prysznicowych i wannowych baterii podtynkowych. Wybierz między modelem wyposażonym w tradycyjną głowicę (Rapido E) a wariantem termostatycznym (Rapido T).

Wybierz swój wariant kolekcji Rapido:

Zobacz najpopularniejsze zestawy z Rapido E oraz z Rapido T

 • 10 lat gwarancji
  Elementy podtynkowe Rapido T oraz Rapido E zostały wyprodukowane i zmontowane w niemieckich fabrykach GROHE, dzięki czemu mamy pewność najwyższej jakości ich wykonania. Dlatego, objęliśmy je aż 10 letnim okresem gwarancji!
 • Niemiecka jakość
  Za projektem i wykonaniem produktów GROHE stoją Niemieccy inżynierowie GROHE, których praca na całym świecie słynie z precyzji i niezawodności. Zaufaj jakości, którą doceniło już miliony ludzi na całym świecie!

Poznaj technologie GROHE, które zachwycają

 • GROHE SilkMove
  Baterie GROHE na całym świecie znane są ze swojej trwałości, precyzji i płynności obsługi. To zasługa innowacyjnej ceramicznej głowicy SilkMove® opracowanej przez niemieckich inżynierów. Staranność jej wykonania przekłada się na niezawodne działanie przez 200 tysięcy cykli otwarcia/zamknięcia, co oznacza około 15 lat bezawaryjnej obsługi!
 • GROHE TurboStat
  Element podtynkowy Rapido T wyposażyliśmy również w jedną z najbardziej zaawansowanych obecnie na rynku głowic termostatycznych, wykonanych w technologii TurboStat®. W zaledwie 0,3 s. wyrównuje ona wszelkie wahania ciśnienia i temperatury wody w instalacji, dzięki czemu stają się one nieodczuwalne podczas kąpieli.
 • GROHE EcoJoy
  W elemencie podtynkowym Rapido zastosowaliśmy również technologię EcoJoy®, która jest wyrazem naszej troski o środowisko. Dzięki niej ograniczyliśmy zużycie wody nawet o 50%, nie wpływając przy tym na wydajność działania. Pozwoli to na zmniejszenie rachunków związanych z poborem wody i ochronę cennych naturalnych zasobów.