#zostanwdomu i zamawiaj bezpiecznie do domu lub paczkomatu. Wszystkie zamówienia są realizowane i dostarczane na bieżąco

#zostanwdomu i zamawiaj bezpiecznie.

Więcej
 • Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza prawie milion zadowolonych Klientów.
 • Bezproblemowy zwrot

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Fachowe doradztwo

  Nasz zespół doradztwa technicznego służy pomocą w zakresie doboru produktów oraz sposobu ich montażu.
 • Atrakcyjne ceny

  W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku.

Duravit Vero

Nowoczesna klasyka

Umywalki Vero

Myślisz o umywalce reprezentacyjnej, oryginalnej, eleganckiej? Żadna inna nie spełni równie odpowiedzialnej roli jak ta, która została zaprojektowana… w kant!

od664,99 zł

Miski WC Vero

Duravit Vero bez wątpienia oferuje jedną z bardziej nietuzinkowych wariacji na tradycyjną muszlę klozetową. Funkcjonalna i estetyczna, dobrze się odnajdzie w minimalistycznych aranżacjach.

od1097 zł

Wanny Vero

Kanciaste kształty gwarantują wyjątkowy design oraz, wbrew pozorom, wygodne oparcie podczas kąpieli. Zobacz wanny z różnym profilowaniem – dobierz taką, która będzie pasowała do Ciebie i Twojego ciała.

od2763,66 zł

Duravit Vero

Kula jako kształt doskonały? To już przeszłość. Duravit Vero zaprasza Cię do świata nowoczesnego, w którym zobaczysz łazienkę w zupełnie nowym wymiarze. Linie, krajobraz prostokątów i kwadratów, wszystko się tutaj składa w jedną, spójną całość. Sprawdź ten wyjątkowy minimalizm, który jest dostępny w dwóch odsłonach: czystej bieli lub klasycznej czerni.