• Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza już ponad pół miliona zadowolonych Klientów, którzy zaufali nam do tej pory.
 • Kupuj bez ryzyka

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Natychmiastowa wysyłka

  Ponad 50 000 artykułów od ponad 130 producentów dostępnych od ręki w naszym magazynie.
 • 97% zadowolonych klientów

  Wg niezależnego serwisu opinii Opineo.pl aż 97% Klientów poleciło nas po dokonaniu zakupu.

Duravit Vero

Nowoczesna klasyka

Umywalki Vero

Myślisz o umywalce reprezentacyjnej, oryginalnej, eleganckiej? Żadna inna nie spełni równie odpowiedzialnej roli jak ta, która została zaprojektowana… w kant!

od589,99 zł

Miski WC Vero

Duravit Vero bez wątpienia oferuje jedną z bardziej nietuzinkowych wariacji na tradycyjną muszlę klozetową. Funkcjonalna i estetyczna, dobrze się odnajdzie w minimalistycznych aranżacjach.

od1148,99 zł

Wanny Vero

Kanciaste kształty gwarantują wyjątkowy design oraz, wbrew pozorom, wygodne oparcie podczas kąpieli. Zobacz wanny z różnym profilowaniem – dobierz taką, która będzie pasowała do Ciebie i Twojego ciała.

od2269,99 zł

Duravit Vero

Kula jako kształt doskonały? To już przeszłość. Duravit Vero zaprasza Cię do świata nowoczesnego, w którym zobaczysz łazienkę w zupełnie nowym wymiarze. Linie, krajobraz prostokątów i kwadratów, wszystko się tutaj składa w jedną, spójną całość. Sprawdź ten wyjątkowy minimalizm, który jest dostępny w dwóch odsłonach: czystej bieli lub klasycznej czerni.