• Nr 1 w Polsce

  Jesteśmy największym sklepem z wyposażeniem łazienek w Polsce co potwierdza ponad pół miliona zadowolonych Klientów.
 • Bezproblemowy zwrot

  Masz prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki
 • Fachowe doradztwo

  Nasz zespół doradztwa technicznego służy pomocą w zakresie doboru produktów oraz sposobu ich montażu.
 • Atrakcyjne ceny

  W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek w najlepszych cenach na rynku.
Wnętrze nabiera nowego wyrazu
Baterie kuchenne TEKA
Wnętrze nabiera nowego wyrazu
Poznaj baterie kuchenne Teka
W przemyślanym wnętrzu ważną rolę odgrywają detale, które nadają pomieszczeniu charakteru. Dlatego warto na nie zwrócić uwagę projektując lub remontując kuchnię. Czasami wystarczy całkiem niewiele - oryginalna ozdoba czy nietypowa bateria kuchenna, aby wnętrze nabrało nowego wyrazu. Dla wszystkich, którzy myślą o zmianach w wystroju kuchni, TEKA przygotowała bogatą ofertę wysokiej jakości baterii kuchennych.
Żyj kolorowo
Intensywne, energetyczne kolory w kuchni potrafią wprawić w dobry nastrój. Dzięki barwnym akcentom wnętrze wygląda radośniej. Baterie kuchenne TEKA ARK 938 Fashion Colours w oryginalnych kolorach, ożywią strefę zmywania. Różowa fuksja, soczysta pomarańcz, pastelowy azul czy klasyczna biel lub czerń - oferta jest naprawdę bogata. Baterie charakteryzują się klasycznym, półokrągłym kształtem i prostym, eleganckim wykończeniem. Wyciągana wylewka ułatwia wiele prac kuchennych. W głowicy znajduje się trwały zawór ceramiczny, a w perlatorze zamontowano system anti-scale, zapobiegający odkładaniu się kamienia.
Żyj kolorowo z bateriami Teka Ark 938 Fashion Colours
Elastyczna wylewka
Baterie kuchenne Formentera mają elastyczną, ruchomą wylewkę, która ułatwia prace kuchenne. Dzięki niej zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców lub warzyw stanie się łatwiejsze, a strumień wody dotrze wszędzie tam gdzie będzie potrzebny. Wylewka znajduje się w oplocie stalowym - w modelach w kolorze chromu lub w oplocie gumowym - w modelach z kolorem białym lub czarnym.
Wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym zapewnia długotrwałą niezawodność baterii, a perlator z systemem anti-scale, chroni przed osadzaniem się kamienia.
Elastyczna wylewka w bateriach Teka Formentera
Awangardowe wzornictwo
Wszystkie baterie z linii ICON cechuje niezwykle oryginalne wzornictwo. Bateria kuchenna ICON 939 została zaprojektowana w oparciu o kształty charakterystyczne dla serii ICON. Wzbogacono ją o elastyczną ruchomą wylewkę w oplocie stalowym, która ułatwia pracę przy zlewozmywaku.

Bateria ICON 939 ma specjalny perlator z systemem anti-scale, zapobiegającym osadzaniu się kamienia oraz głowicę z zaworem ceramicznym. Wyróżnia ją też mieszacz idealnie dopasowujący się do podstawy, na której umieszczono wylewkę.
Awangardowe wzornictwo w bateriach Teka ICON 939
Zobacz wszystkie baterie kuchenne TEKA