Armatura Maracana - Elegancka prostota formy i srebrny akcent

Nowa kolekcja mebli Maracana, stworzona z myślą o aranżacji łazienki w kolorze śnieżnej bieli, przełamanej kontrastującym detalem. Elegancka prostota formy i srebrny akcent sprawią, że wnętrze zyska harmonię i spójność. W skład kolekcji wchodzą elementy pozwalające w spójny sposób wyposażyć każdą łazienkę. Elegancka prostota formy w sam raz dla Ciebie!

  • Meble i umywalki Maracana

    Dzięki dostępności w kilku różnych wariantach, szafki podumywalkowe z szufladami można łączyć z umywalkami różnego typu i kształtu: misa owalna Elva 57, prostokątna i ciekawie wprofilowana Marica 60 oraz najbardziej klasyczna Orne, dostępna w rozmiarach 50 i 60 cm.

    Wszystkie nasze umywalki produkowane są w radomskiej fabryce KFA Armatura, co gwarantuje wysoką jakość i śnieżną biel ceramiki.

  • Cechy produktów

    Maracana to połączenie laminowania i lakierowania co gwarantuje podwyższoną odporność mebli na wilgoć. System cichego domykania oferuje wysoki komfort użytkowania, a optymalna głębokość szafek zapewnia wygodę przechowywania akcesoriów. Bardzo przemyślana konstrukcja gwarantuje sprawny montaż i trwałość - chromowane uchwyty zaś stanowią o atrakcyjności projektu. Wszystkie umywalki posiadają otwór do zamocowania baterii oraz otwór zabezpieczenia antyprzelewowego.