Cielo Amedeo

(0 produktów)
Widok:
Sortuj wg:

Cielo Amedeo - informacje

Kolekcja łazienkowa Cielo Amedeo została stworzona z myślą o osobach preferujących modne, nowoczesne aranżacje łazienek w minimalistycznym stylu. Produkty Amedeo obejmują przede wszystkim umywalki, pośród których znajdziemy uniwersalne modele umożliwiające montaż zarówno stojący, jak i nablatowy. W ofercie znajdują się także gustowne postumenty, które urozmaicą wygląd całej instalacji. Dzięki idealnie gładkim, eleganckim elementom armatury łazienkowej z łatwością można zadbać o atrakcyjną aranżację całego wnętrza.

Ekstrawagancka propozycja dla miłośników innowacji

Dostępność wielu wariantów kolorystycznych i unikalne projekty umywalek sprawiają, że produkty z kolekcji Amedeo wspaniale zaprezentują się w różnych wariantach aranżacji łazienkowej. Subtelne, matowe wykończenie i prosta, aczkolwiek niebanalna forma idealnie wpisują się w wystrój luksusowych oraz designerskich wnętrz. Pojemne i ergonomiczne umywalki zapewniają swobodę w trakcie mycia rąk. W ofercie znajdziemy zarówno owalne modele, jak i okrągłe.

Cielo Amedeo – kolekcja wytrzymałej ceramiki

Marka Cielo korzysta wyłącznie ze sprawdzonych surowców najwyższej jakości, a także stosuje w swych produktach najnowsze rozwiązania technologiczne. Warto zwrócić uwagę na aksamitnie gładkie wykończenie, które dzięki swej nieporowatej strukturze jest całkowicie odporne na powstawanie trwałych przebarwień i mocne przywieranie zanieczyszczeń. Solidna konstrukcja wewnętrzna pozwoli zapomnieć o jakichkolwiek defektach powierzchniowych, w tym nieestetycznych pęknięciach i ukruszeniach. Powierzchnia urządzeń sanitarnych Amedeo będzie wolna od zarysowań i zmatowień, niezależnie od intensywności eksploatacji. Warto zaznaczyć, że do jej pielęgnacji można stosować chemiczne preparaty czyszczące.

Najważniejsze zalety serii Cielo Amedeo

Minimalistyczne umywalki Cielo Amadeo zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić swobodę podczas czynności higienicznych. Akcesoria w postaci postumentów pozwalają na szybki i wygodny montaż stojący, a dzięki swemu innowacyjnemu kształtowi zachwycają atrakcyjną prezencją. Aksamitnie gładkie wykończenie gwarantuje elegancki połysk i ułatwia utrzymanie urządzeń sanitarnych w czystości. Istnieje możliwość zamówienia produktów w niestandardowych wariantach kolorystycznych, w tym nero, antracyt oraz stone. Kolekcja Cielo Amadeo to nowoczesne wzornictwo i gwarancja wytrzymałości przez wiele lat. Oferowane modele sprawdzą się także w hotelach, w restauracjach czy pensjonatach.

Brak produktów w wybranej kategorii
Oferta promocyjna - kwiecień 2018