Węże prysznicowe Blue Water - Prysznice

(1 produkt)
Widok:
Sortuj wg:
Dostępność

Węże prysznicowe Blue Water - informacje

Wytrzymałe i wygodne węże prysznicowe Blue Water to dobra propozycja do każdego nowoczesnego wnętrza. Zostały wykonane z użyciem solidnych materiałów i precyzyjnie pokryte przyciągającym wzrok wykończeniem. Węże sprzedawane są w komplecie z uszczelkami z trwałej gumy, która jest odporna na parcenie przez wiele lat użytkowania. Wszystkie modele tego producenta mają długość 150 cm – uniwersalną dla użytkownika. Każdy wąż ma optymalny zasięg i nie plącze się. Producent zastosował standardowe gwinty 1/2.

Blue Water – długa żywotność produktów i bezpieczeństwo

Przemyślane rozwiązania stosowane w sferze projektowej oraz proces produkcji oparty na wykorzystywaniu najnowszych technologii to powody, dla których warto zainteresować się propozycjami od Blue Water. Odpowiednie złożenie segmentów węża pozwala na mocne wyginanie bez ograniczania przepływu wody oraz nadmiernego zużywania materiału. Stworzone z wysokogatunkowego, sanitarnego stopu mosiądzu węże Blue Water zapewniają trwałość nawet przy intensywnej, wieloletniej eksploatacji. Precyzyjnie nałożone chromowe wykończenie jest odporne na powstawanie ubytków, a w szczególności zarysowań oraz zmatowień. W ofercie dostępne są nie tylko tradycyjne węże prysznicowe, lecz także węże pokryte specjalną powłoką z tworzywa. Są one jeszcze bardziej odporne na mocne zginanie, a trwała powłoka zapobiega osadzaniu się kamienia i zanieczyszczeń wody. Węże obu typów nie niszczeją pod wpływem osadzających się na nich substancji oraz stosowanych w łazience silnych środków czyszczących.

Nowoczesny styl, który pasuje do każdego wnętrza

Połyskliwy chrom na całej długości oraz końcówkach węży prysznicowych Blue Water wspaniale współgra z resztą zestawu prysznicowego. Stylowe stożkowe zakończenia węży idealnie dopasują się do każdej baterii prysznicowej i słuchawki. Chromowe wykończenie to najpopularniejszy element dekoracyjny nowoczesnych łazienek. Dla amatorów bardziej oryginalnych propozycji lepszym wyborem będą węże pokryte osłoną z tworzywa w jednolitym kolorze srebrnym i z minimalistycznymi końcówkami, świetnie komponujące się z modernistycznymi elementami wystroju łazienki. Atrakcyjny design produktów od Blue Water przypadnie do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom, dla których liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka.

- materiał mosiądz - z końcówkami stożkowymi - gwinty 1/2” - w komplecie uszczelki - długość 150 cm - wykończenie chrom
Ocena:0.0
Długość:
150 cm
Kolor:
chrom
51 zł
na zamówienie
Blue Water wąż prysznicowy 150 cm chrom WZ-020C
Oferta promocyjna - październik 2017