Małe jest piękne! To zdanie najlepiej oddaje charakter małej łazienki. Choć bardzo często wydaje nam się, że nie ma możliwości urządzenia tego rodzaju wnętrza w sposób funkcjonalny, a zarazem efektowny wizualnie, to jednak jest to w 100% możliwe! W naszym video dowiecie się, na jakie aspekty zwrócić uwagę urządzając małą łazienkę oraz jak najlepiej wykorzystać dostępny metraż.


Nie jest odkryciem stwierdzenie, że o kondycji naszej psychiki oraz samopoczuciu decyduje wystrój i aranżacja wnętrza, w którym przebywamy. Niezależnie od możliwości finansowych właścicieli, łazienka powinna być wnętrzem, w którym miło rozpoczynamy i kończymy dzień. To przecież tutaj relaksujemy się i przygotowujemy do kolejnych wyzwań. Dlatego tak naprawdę już przy niewielkim nakładzie finansowym możemy pomyśleć o urządzeniu ciekawej małej łazienki w bloku, z funkcjonalnie rozmieszczonymi sprzętami.


Mała łazienka może być funkcjonalna!

Mała łazienka nie jest misją niewykonalną! Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych zasad i gotowe – nasza łazienka będzie robiła wrażenie. Ponadto zastanówmy się, czy zawsze w przypadku małej łazienki jesteśmy skazani na prysznic? Może to właśnie wanny asymetryczne pomogą zagospodarować problematyczny obszar i zaoszczędzić trochę miejsca w małej łazience?

Jak widać, podczas urządzania małej łazienki wiele zależy od zachowania odpowiednich odległości pomiędzy sprzętami. No właśnie, jakie powinny one być? A może istnieją sprawdzone rozwiązania, które pozwolą nam optycznie powiększyć wnętrze? Na te i wiele innych pytań z pewnością znajdziecie odpowiedź w poniższym filmiku. Zachęcamy gorąco do jego obejrzenia!