Choć prysznic nadal w dużej mierze kojarzony jest jedynie z czynnością higieniczną, to jednak coraz częściej wymagamy od niego znacznie więcej! M.in. tego, by stał się odpowiedzią na nasze indywidualne potrzeby takie jak relaks czy poprawa zdrowia. W zaproponowanych w główce prysznicowej Raindance Select E 120 od Hansgrohe rozwiązaniach znajdziemy wszystko to co, czego potrzebujemy pod prysznicem!


Wbrew pozorom prysznic bierzemy z różnych przyczyn. Jedni zażywają go dla efektu. Drudzy dla relaksu, a jeszcze inni z ukierunkowaniem na określone partie ciała. Biorąc każdy z tych aspektów pod uwagę, firma Hansgrohe połączyła w jednym produkcie – główce prysznicowej Raindance Select E 120 – trzy różne strumienie. Dzięki temu możemy dowolnie sterować stylem kąpieli, dobierając go do naszych aktualnych wymagań i potrzeb.

Główka prysznicowa dla indywidualistów

Różne rodzaje strumienia zastosowane w główce prysznicowej Raindance Select pozwalają cieszyć się z tak prostych czynności jak prysznic. Może on teraz stać się sposobem na nasz własny ukierunkowany relaks, komfort i sposób spędzania wolnego czasu.


To nie obowiązek, lecz przyjemność – forma domowego SPA. Nowe główki prysznicowe Raindance Select od Hansgrohe oferują następujące rodzaje strumienia: RainAir, Rain oraz Whirl. Co dokładnie je charakteryzuje?

RainAir – odprężenie na miarę XXI wieku

RainAir to rodzaj strumienia deszczowego, którego głównym zadaniem jest zapewnienie maksymalnego odprężenia. Osoba zażywająca kąpieli z tego rodzaju strumieniem ma wrażenie, jakby padał na nią delikatny letni deszcz. Woda wydobywająca się ze słuchawki prysznicowej ustawionej na RainAir płynie masującą strugą. Dzieje się tak, ponieważ każda kropla wody wzbogacona jest powietrzem.

Rain – moc wrażeń

Rain zapewni niesamowite doznania. Ten silny strumień deszczowy doda witalności i dokładnie wypłucze szampon. To szczególnie ważne dla osób, które posiadają długie włosy. Dzięki Rain skutecznie zmyjemy trudy dnia codziennego, a jednocześnie zafundujemy sobie solidną porcję witalności na pozostałą część dnia.

Whirl – osobisty domowy masażysta

Whirl to z kolei wirujący strumień masujący. Z jego pomocą możemy raz na zawsze pozbyć się wszelkiego rodzaju napięć powstałych na skutek fizycznej pracy, stresu lub w wyniku uprawiania sportu (szczególnie tych w obrębie karku i ramion). Biorąc prysznic ze strumieniem Whirl możemy odnieść wrażenie, jakby nasze ciało delikatnie masował masażysta.

Select – jeden przycisk wiele możliwości

Chcemy cieszyć się każdym dniem, a posiadanie rzeczy, które umożliwiają nam decydować o tym, jak je wykorzystamy, dają nam jeszcze większe poczucie wartości. Wie o tym doskonale marka Hansgrohe, dlatego stworzyła wspomnianą główkę prysznicową Raindance Select. Za jej powodzeniem przemawia mały przycisk – Select, który pozwala na przełączanie pomiędzy różnymi rodzajami strumienia zgodnie z osobistymi preferencjami.


Uciążliwe kręcenie pokrętłem i ustawianie trybów prysznica należy już do przeszłości, a my możemy cieszyć się cudownym relaksem pod prysznicem. Abstrahując od tego, że przycisk Select działa doskonale, przyciąga wzrok i wszystkim sprawia radość, stoi za nim także następująca filozofia Hansgrohe: dobre wzornictwo łazienkowe powinno być intuicyjne i oferować wygodę. Dla wszystkich!