Prysznic to dla Ciebie coś więcej niż tylko czynność higieniczna? Traktujesz kąpiel jak osobisty, relaksujący rytuał? Wybierz do swojej euforycznej strefy kąpielowej system natryskowy, który jest połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego designu.


Pełen mocy, przyjemny i całkowicie pod Twoją kontrolą – taki może być właśnie Twój prysznic! Innowacyjny system prysznicowy GROHE SmartControl został tak skonstruowany, byś mógł podczas każdej kąpieli dowolnie sterować ciśnieniem i temperaturą wody. Ponadto możesz wybrać spośród kilku strumieni, a także swobodnie przełączać się pomiędzy deszczownicą, a prysznicem ręcznym. Jaki jeszcze powód do euforii dostarcza GROHE SmartControl?

Intuicyjna obsługa dla Twojej wygody

System prysznicowy Euphoria SmartControl został wyposażony w szereg technologii pozwalających na dowolne sterowanie natryskiem. Centralnym elementem zestawu jest intuicyjny panel sterowania kąpielą ,,Push, turn, shower”. Dzięki prostym i jasnym w skojarzeniach piktogramom na przyciskach, możesz dowolnie wybrać strumień deszczownicy lub prysznica ręcznego i regulować objętość wody – w zależności od tego czy masz ochotę na relaksującą kąpiel, czy też na energiczne odświeżenie.

Każdemu wyjściu wody jest dedykowany osobny przycisk, dzięki czemu możesz bez problemu łączyć strumienie w dowolne kombinacje, a nawet użyć wszystkich na raz! Aby jeszcze zwiększyć komfort kąpieli, system SmartControl wyposażono w termostatyczną głowicę GROHE TurboStat, która gwarantuje utrzymanie temperatury wody na wybranym przez Ciebie poziomie, przez cały czas trwania kąpieli.

Po wyłączeniu wody system automatycznie zapisuje wybrane natężenie przepływu, dzięki czemu przy następnej kąpieli, nie musisz ustawiać go na nowo!

Na jaki prysznic masz dzisiaj ochotę? Poznaj moc trzech natrysków!

System prysznicowy Euphoria SmartControl pozwala wybierać pomiędzy dwoma modelami deszczownicy, a dzięki zastosowaniu trzech strumieni umożliwia wydobycie z natrysku wszystkiego, co potrzebne do pełni relaksu i orzeźwienia. Są nimi:

  • Strumień elastyczny – w prosty sposób zwiększysz przepływ wody od delikatnego odprężającego muśnięcia po mocno orzeźwiające doznania. Po prostu 100% elastyczność!

    • Strumień silny – to istna super moc w zasięgu Twojej dłoni. Niech każdy prysznic stanie się Twoją własną przygodą. Zacznij ją od intensywnego strumienia, spłucz dokładnie szampon i zakończ zwiększając objętość przepływu wody, by uzyskać skoncentrowany, masujący strumień Jet, który orzeźwi Cię zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz!    • Strumień relaksujący – to relaks z istnie wakacyjnym charakterem. Zacznij od miękkiego i orzeźwiającego deszczu, a następnie stopniowo zwiększając przepływ poczuj letnią ulewę we własnej łazience.


Wariant z okrągłą deszczownicą, daje również możliwość wygodnego zmieniania strumieni wody, przy pomocy pokrętła umieszczonego na środku tarczy natrysku.

Rewolucyjne rozwiązania do każdej łazienki

Współczesny design oraz lekka, czysta faktura sprawia, że zestaw prysznicowy Euphoria SmartControl wpasuje się w każdą aranżację łazienkową, od minimalistycznej, poprzez skandynawską, skończywszy na industrialnej.

Każdy aspekt zestawu został zaprojektowany z myślą o wszechstronnym, komfortowym doświadczeniu kąpieli. Głowica prysznicowa zamontowana została na ramieniu z możliwością obrotu o 180°, a specjalny uchwyt pozwala wygodnie odwiesić słuchawkę prysznicową.

Jeszcze więcej wygody dla każdego

Znasz to uczucie, kiedy w trakcie prysznica musisz schylać się po swoje ulubione kosmetyki? Nie jest to zbyt wygodne, prawda? Na szczęście konstruktorzy GROHE pomyśleli i o tym aspekcie projektując baterię SmartControl! Dzięki temu, górna część jej eleganckiej obudowy może z powodzeniem służyć jako półka na Twoje przybory do mycia!


Euphoria SmartControl nie zapomina również o osobach, które głownie z przyczyn metrażowych, lub z powodu wielkiej miłości do długich kąpieli, nie potrafią zrezygnować z wanny. Właśnie dlatego, powstał wariant wyposażony dodatkowo w wylewkę, dzięki której rozkoszując się komfortowym prysznicem, nie musisz zapominać o przyjemnościach płynących z długich kąpieli!

Modele podtynkowe dla jeszcze większego komfortu

Jeśli jesteś miłośnikiem wyrafinowanego, a jednocześnie subtelnego wzornictwa na pewno będziesz zachwycony podtynkowymi rozwiązaniami Euphoria SmartControl. Wybierz między eleganckim modelem z deszczownicą kwadratową lub postaw na wariant z okrągłym natryskiem o średnicy aż 310 mm!  

Obie wersje dostępne są z olśniewającym chromowanym wykończeniem StarLight o wysokiej trwałości lub z eleganckim wykończeniem ze szkła akrylowego MoonWhite. Niezależnie od tego jaką opcję wybierzesz i tak będziesz cieszył się nowoczesną łazienką z rozwiązaniami na miarę XXI wieku!