Łazienka na Plus – to hasło przewodnie nowego projektu naszego sklepu – serii filmików, które już za kilka dni będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na YouTube. Pokażemy w nich łazienkę nie tylko od strony pięknie zaaranżowanego wnętrza, w którym zażywamy relaksujących kąpieli, ale również zmierzymy się z wieloma aspektami technicznymi.


Chcemy w atrakcyjny i przystępny sposób podzielić się naszą wiedzą opartą na praktyce i wieloletnim doświadczeniu. Dlatego postanowiliśmy inspirować, a jednocześnie pomagać za pomocą serii filmików ,,Łazienka na Plus”. Internet pełen jest treści wideo, w których możecie zobaczyć piękne aranżacje łazienek w różnych stylach, ale czy odpowiadają one na często występujące podczas remontów problematyczne pytania?

Nasze treści będą się skupiały wokół rozwiązań, które sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych łazienkach. Podejmiemy się niejednego łazienkowego problemu – nie zawsze związanego stricte z remontem i generalną zmianą wizerunku wnętrza. Przecież zanim rozpoczniecie jakiekolwiek prace musicie najpierw zakupić odpowiednie urządzenia i materiały. Jak zrobić to dobrze?

A co w sytuacji, kiedy naszą piękną łazienkę spotka nieszczęście w postaci poważnie zapchanej umywalki? Czy zawsze w tym wypadku musimy decydować się na zastosowanie chemii lub wołać hydraulika?

Innymi słowy, pokażemy Wam łazienkę, jakiej jeszcze nie znacie!

Pierwszy odcinek vloga już za kilka dni

Co zrobić, kiedy w głowie kłębi się wiele aranżacyjnych pomysłów, a metraż łazienki jest za mały, by wszystkie wprowadzić w życie? Dowiesz się w pierwszym odcinku naszego vloga pt. ,,Urządzanie małej łazienki. Jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń?”

Kolejne porcje cennych rad będą się pojawiać sukcesywnie co 2 tygodnie. Jakie tematy podejmiemy? Przekonajcie się sami i jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube, żeby nie przegapić kolejnych filmików.

Każdy odcinek naszego vloga, a jest ich na początek aż 11, będzie trwał zaledwie kilka minut, dlatego doskonale wpisze się w wieczorny relaks przy kawie lub herbacie, a osoby, które planują remont łazienki lub są w jego trakcie, będą mogły zainspirować się wspólnie z nami. Wzbogaceni o nową, cenną wiedzę zaczniecie po prostu działać!