O nas -

Praca

Jesteśmy największym w Polsce sklepem internetowym w branży, który cały czas dynamicznie się rozwija. Oferujemy interesującą pracę w młodym zespole oraz dajemy możliwość zdobycia nowych doświadczeń, poszerzania wiedzy i doskonalenia swoich dotychczasowych umiejętności. Jeśli chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w jednym z największych sklepów internetowych w Polsce koniecznie do nas napisz!

W obecnej chwili prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Specjalista ds. obsługi Klienta
Opis stanowiska

Bezpośrednia obsługa Klietna w Punkcie odbiorów sklepu, bieżąca obsługa zamówień, szybkie i efektywne rozwiązywanie zgłaszanych problemów i zapytań ze strony Klientów, współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania
Wykształcenie minimum średnie,
Znajomości obsługi komputera,
Mile widziana znajomość programu magazynowo-księgowego Subiekt GT,
Nienaganna dykcja i kultura osobista,
Sprawne posługiwanie się językiem polskim,
Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy
Żerniki /k.Poznania

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie swojego CV na adres praca@lazienkaplus.pl

Magazynier
Zarządzanie gospodarką magazynową,
Przygotowanie dostaw, rozładunek i załadunek towarów,
Uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji,
Dbałość o porządek i czystość w magazynie.

Wymagania

Dbałość o dobry kontakt i obsługę klienta,
Dokładność,
Mile widziani studenci.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie swojego CV na adres praca.mag@lazienkaplus.pl

Programista serwisów e-commerce
Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Bardzo dobra znajomość następujących technologii: PHP5, XHTML, CSS, jQuery, Smarty,
Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych – MySQL,
Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z budowaniem bezpiecznych aplikacji internetowych,
Umiejętność tworzenia wysokowydajnych serwisów o dużym ruchu,
Doświadczenie min. 3 lata przy programowaniu serwisów przy użyciu wymaganych technologii,
Doświadczenie przy programowaniu serwisów w branży e-commerce.

Wprowadzanie danych (studenci)

Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
Bieżąca aktualizacja i zarządzanie danymi,
Szybkie i efektywne rozwiązywanie zgłoszeń pracowników,
Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania
Studenci lub osoby uczące się,
Dobra znajomości obsługi komputera,
Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze,
Dokładność, odpowiedzialność, sumienność.

Oferujemy
Pracę w młodym zespole,
Kompleksowe przygotowanie do pracy, opiekę, pomoc i wsparcie w okresie próbnym,
Możliwość rozwoju zawodowego w największym sklepie internetowym w branży,
Umowę zlecenie na czas nauki,
Możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki w przypadku osób uczących się.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie swojego CV na adres praca.dane@lazienkaplus.pl

Gazetka kwiecień 2017