GROHE Rapido E
GROHE Rapido T

Funkcjonalny minimalizm

Poznaj kolekcję Rapido, która umożliwi Ci łatwy montaż prysznicowych i wannowych baterii podtynkowych. Wybierz między modelem wyposażonym w tradycyjną głowicę (Rapido E) a wariantem termostatycznym (Rapido T).

Wybierz swój wariant kolekcji Rapido:

Zobacz najpopularniejsze zestawy z Rapido E oraz z Rapido T

 • 10 lat gwarancji
  Elementy podtynkowe Rapido T oraz Rapido E zostały wyprodukowane i zmontowane w niemieckich fabrykach GROHE, dzięki czemu mamy pewność najwyższej jakości ich wykonania. Dlatego, objęliśmy je aż 10 letnim okresem gwarancji!
 • Niemiecka jakość
  Za projektem i wykonaniem produktów GROHE stoją Niemieccy inżynierowie GROHE, których praca na całym świecie słynie z precyzji i niezawodności. Zaufaj jakości, którą doceniło już miliony ludzi na całym świecie!

Poznaj technologie GROHE, które zachwycają

 • GROHE SilkMove
  Doskonałe płynność i precyzja działania naszych baterii to zasługa unikalnej konstrukcji ceramicznej głowicy, opracowanej przez niemieckich inżynierów GROHE. Dzięki niej, ustawienie idealnych parametrów wody będzie niezmiennie proste przez lata niezawodnego działania.
 • GROHE TurboStat
  Element podtynkowy Rapido wyposażyliśmy również w jedną z najbardziej zaawansowanych obecnie na rynku głowic termostatycznych, wykonanych w technologii TurboStat®. Wyrównuje ona wszelkie wahania ciśnienia i temperatury wody w instalacji, dzięki czemu stają się one nieodczuwalne podczas kąpieli.
 • GROHE EcoJoy
  W elemencie podtynkowym Rapido zastosowaliśmy również technologię EcoJoy®, która jest wyrazem naszej troski o środowisko. Dzięki niej znacznie ograniczyliśmy zużycie wody, nie wpływając przy tym na wydajność działania. Pozwoli to na zmniejszenie rachunków związanych z poborem wody i ochronę cennych naturalnych zasobów.