GROHE Eurostyle Cosmopolitan

Bateria umywalkowa Eurostyle Cosmopolitan to niezawodna funkcjonalność w nowoczesnej oprawie. Za jej precyzyjną, obliczoną na lata obsługą stoi ceramiczna głowica SilkMove®. Jej niezwykła trwałość jest zasługą pracy niemieckich inżynierów firmy GROHE, którzy zadbali również o doskonały wygląd baterii Eurostyle Cosmopolitan. Jej cylindryczny korpus i metalową dźwignię pokryto lśniącą, chromowaną powłoką StarLight®, która nie tylko przykuwa wzrok ale chroni baterię przed zarysowaniami i zmatowieniem.

ZALETY TECHNOLOGII GROHE W BATERII UMYWALKOWEJ EUROSTYLE COSMOPOLITAN

  • efekt na lata – starannie dopracowany projekt i wytrzymałe wykończenie z chromu GROHE StarLight®
  • płynne i wygodne użytkowanie dzięki GROHE SilkMove®
  • dyskretny i łatwy w obsłudze zestaw odpływowy - pociągnij za cięgno żeby go otworzyć, wciśnij żeby zamknąć.
  • niezwykle łatwy i szybki system montażu GROHE QuickFix®
  • komfortowe użycie dzięki wylewce standardowej wysokości

TECHNOLOGIE GROHE

GROHE SilkMove

GROHE SilkMove® - zapewnia płynne działanie

Pod względem płynności obsługi armatury GROHE są o krok przed konkurencją. GROHE jest jednym z nielicznych producentów armatur, produkujących własne głowice do swoich wyrobów. Głowice wyposażone są w płytki ze stopu ceramicznego. Dzięki wypełnieniu wewnętrznych elementów głowic smarem z zawartością Teflonu, zapewniamy niezmiennie płynne i precyzyjne działanie baterii GROHE nawet po upływie wielu lat użytkowania. Technologia GROHE SilkMove® umożliwiła uzyskanie szerokiego kąta wychylenia dźwigni armatury, co pozwala na precyzyjna regulację ilości przepływu i temperatury wody oraz najwyższe poczucie komfortu.

GROHE SilkMove® zapewniają płynne działanie, dokładnie takie jak pierwszego dnia, nawet po 20 latach.

GROHE QuickFix® - szybki i łatwy montaż

Chcemy, aby Twoje życie stało się prostsze. Wraz z GROHE wierzymy, że nasze technologiczne rozwiązania powinny być niezwykle łatwe oraz szybkie w instalacji, wolne od wszelkich niedogodności. To dlatego stworzyliśmy GROHE QuickFix®. Wsłuchaliśmy się w słowa naszych doradców, doświadczonych i kompetentnych instalatorów, którzy poznali potrzeby naszych klientów, by stworzyć najinteligentniejszy system, zastępując pracę najlepszego zespołu fachowców.

GROHE StarLight

GROHE StarLight® - połysk i doskonały wygląd

Baterie GROHE są wykończone lśniącą chromowaną powłoką StarLight®. Unikalna, opracowana przez GROHE technologia jej nakładania sprawia, że jest ona cieńsza i jednocześnie 10 razy wytrzymalsza, niż w bateriach innych producentów - zapewniając wysoką odporność na uszkodzenia i zmatowienie. Jej trwałość i łatwość czyszczenia gwarantują, że bateria zachowa swój świetny wygląd przez lata używania.

 

 

ProducentGrohe
SeriaEurostyle Cosmopolitan
Nr katalogowy33552002
Kod EAN4005176886294
Montażjednootworowy stojący DN15
Typjednouchwytowa
Typ głowicyceramiczna, 35 mm
Rodzajzwykła
Kolorchrom
Rodzaj wylewkistała
Rodzaj uchwytumetalowy
Przyłączegiętkie węże przyłączeniowe
Ogranicznik temperaturytak
Ogranicznik przepływu strumieniaregulowany
Załączone wyposażeniezestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4“ i korkiem
RozmiarS
Wysokość korpusu157 mm
Grupa akustycznaI (≤20 dB)
Gwarancja5 lat